Kontakty na komunitní tlumočníky

Mongolština

Naranchimeg Lkhagvajav nara.lhagva@seznam.cz
Baldandorj Ariundzul ARIART@CENTRUM.CZ,
Agi Buyankhishig agi.buyana@yahoo.com, tel.: 735064840

Bulharština

Michaela Tseneva tsenevamichaela@gmail.com tel.:608284263
Simona Ninova monka95@seznam.cz tel.:730676525
Dessislava Petrova Kubálková Tcherneva dessi.prevodi@gmail.com tel.:777 311 055
Polly Batcheva-Pavlova info@eurotours.cz tel.:722 224 848

 

  • Kontakty na komunitní tlumočníky, kteří úspěšně absolvovali rekvalifikační kurz Komunitní tlumočení ve styku s cizinci a menšinami a následnou praxi (6 měsíců) v rámci projektu Cizinci jako komunitní tlumočníci. Jejich služby jsou zpoplatněny.


Vietnamština

Thi Ngan Le, Praha, e-mail: lengan.lee@gmail.com, tel. 773 070 168


Mongolština

Batdorj Lkhagvatsoodol, Praha, e-mail: lbatdorj@yahoo.com, tel. 721 567 142


Španělština

Alma Mónica Márquez Bobadilla, Praha, e-mail: monimarquezb@gmail.com, tel. 773 507 489

Arabština

Wesam Eleyan, Praha, e-mail: wesam.eleyan@gmail.com, tel. 776 184 783


Ukrajinština

Marianna Kuzmovych (UKR,RUS), Praha, e-mail: kuzmovicova@seznam.cz, tel. 777 677 238 (SMS)

Robert Ivaysyuk (UKR, RUS), Praha, e-mail: robert.i@seznam.cz, tel. 777 127 689

Yuliya Kaminska (UKR, RUS), Praha, e-mail: julia.kami@seznam.cz

Svitlana Ayanova (UKR, RUS), Cheb (Karlovarský kraj), e-mail: csvitlana@seznam.cz, tel. 775 542 476


Ruština

Antonina Sachuk (RUS, UKR), Praha, e-mail: Antonina.s@seznam.cz, tel. 608 227 818

Maria Bukraba, Praha, e-mail: bukraba.maria@gmail.com

Maria Cherkashina, Praha, e-mail: RUpreklady@gmail.com, tel. 773 467 866

Elena Visloguzova (RUS, ENG), Praha, e-mail: elena.visloguzova@gmail.com, tel. 608 370 599, http://www.pomogite.cz/

Nataliya Dotsenko (UKR, RUS), Hradec Králové, e-mail: nataliya.d@seznam.cz

Anna Evsina, Hradec Králové, e-mail: klic-mki@seznam.cz, tel. 775 543 425

Zemfira Khitinaeva (RUS,čečenština), Pardubice, e-mail: zemfira.khitinaeva@seznam.cz, tel. 776 105 841

Elena Zotova, Plzeň, e-mail: kt.plzen@gmail.com, tel. 777 564 058

 

  • Kontakty na komunitní tlumočníky, kteří úspěšně absolvovali rekvalifikační kurz Komunitní tlumočení ve styku s cizinci a menšinami. Jejich služby jsou zpoplatněny.

Vira Palval (RUS), Hořice v Podkrkonoši (HK), email: verunja_palval@mail.ru, tel. 773 463 777

  • Kontakty na komunitní tlumočníky proškolené v rámci projektu Sociální tlumočení ve styku s cizinci. Jejich služby jsou zpoplatněny.

Kontakty ke stažení

  • Kontakty na další komunitní tlumočníky. Jejich služby jsou zpoplatněny.

Nguyen Anh Vu (VIET), e-mail: anh_vu@volny.cz, tel. 608 294 428

Ochgerel Altangerel (Mongolština), e-mail:ochgerel9@gmail.com, tel. 608 437 999, 607 012 009. Pouze překlady.

Lygzima Chaloupková (Mongolština, RUS), e-mail: lygzima@email.cz, tel. 608 176 639

Iveta Cheel (ESP, ENG), e-mail: iveta.cheel@email.cz, tel. 732 419 385. Překlady také z/do francouzštiny.

Marina Peňa Vento (ESP, RUS), e-mail: santosova@volny.cz, tel. 774 490 095

Ina Avramioti (Rumunština, RUS, Moldavština), e-mail: ina@strada.cz, tel. 775 161 761

Kristýna Anna Rolníková (Rumunština), e-mail: anna.rolnikova@preklady-ro.cz, tel. 608 275 659

Krisztina Masec (Rumunština), e-mail: ibolya@centrum.cz

Martin Rolník (Rumunština), e-mail: martin.rolnik@preklady-ro.cz, tel. 604 858 794

Boriana Hezinová (Bulharština), e-mail: boryana@seznam.cz, tel. 773 926 889

Karmelita Dědková (Bulharština), e-mail: karmelita.dedkova@centrum.cz, tel. 776 686 582

Zlati Jerabkova (Bulharština), e-mail: zlati.jerabkova@gmail.com, tel. 777 010 997. V případě potřeby i z němčiny, angličtiny a ruštiny.

Zornica Gecova (Bulharština), e-mail: zogenacz@seznam.cz, tel. 776 102 557