Čekuj! Lahůdky - 13.4.2019

Na první letošní akci Čekuj! - dobrovolnického klubu společnosti META - vás zasvětíme do tajemství českých lahůdkářství.

Jistě, svíčkovou, bramboráky a vepřo-knedlo-zelo už určitě znáte. Ale protože Čekuj! znamená “ČEská KUltura Jinak,” máme pro vás tentokrát něco opravdu speciálního - pravé české chlebíčky!

KDY: sobota 13. 4. 2019, v 15:00 (předpokládaný konec akce v 18:00)
KDE: InBáze, Legerova 50, Praha 2
CENA: zdarma
REGISTRACE NUTNÁ NA: bit.ly/cekuj-registrace
(berete s sebou děti? Napište nám to do poznámky v přihlašovacím formuláři prosím)
VAŠE REGISTRACE NA AKCI JE ZÁVAZNÁ, v případě, že se nakonec nemůžete akce zúčastnit, ODHLASTE SE prosím nejpozději 24 hodin před akcí.
KONTAKT: Jan Heinrich, heinrich@meta-ops.cz, 777 756 858

Chlebíček je nekorunovaným králem české studené kuchyně. Tahle neokázalá specialita sice není tak slavná jako české pivo, ale je stejně všudypřítomná a Čechy provází celý život na každém kroku.

Své prostory s vybavenou kuchyní nám pro tuto akci laskavě zapůjčila InBáze, takže se můžete těšit na unikátní workshop, kde si budete moci vytvořit (a sníst :) vlastní obložený chlebíček, ať už podle tradičních léty prověřených receptur, nebo podle své fantazie.

Vyrobíme si také sezónní vajíčkovou pomazánku, kterou ovšem na chlebíčcích nenajdete jen o Velikonocích, ale celoročně :).

Chcete si vyrobit svůj chlebíček?
Podělit se o to, jaké podobné lahůdky se připravují ve vaší zemi?
Víte o nějaké ingredienci, která by mohla české chlebíčky obohatit? Přijďte mezi nás!

Detaily akce sledujte na našem Facebookovém profilu.

Těšíme se na vás!
Váš klub Čekuj!