ČEKUJ! Poznejte přírodu kousek za Prahou a slavný Únětický pivovar

Zveme vás na výlet do Únětického pivovaru u Prahy. Kromě prohlídky samotného pivovaru se dozvíte více i o jeho historii a o tom, jak se vaří pivo. Do pivovaru navíc půjdeme necelých 5 kilometrů pěšky z Roztok u Prahy, a to opravdu krásnou přírodou Tichého údolí, podél Únětického potoka.
Po cestě je několik míst, která můžeme podle času více prozkoumat, jako je např. Trojanův mlýn nebo Alšova vyhlídka.

 

KDY: neděle 22. 07. 2018
SRAZ: v 09:20 hodin na Masarykově vlakovém nádraží v Praze, pod cedulí s odjezdy vlaků v hlavním vestibulu před vlakovými nástupišti
NÁVRAT: Předpokládaný konec akce a návrat do Prahy po 14:00. Z Únětic jede autobusová linka do Prahy k zastávce metra Dejvická.
KDE: Únětice u Prahy
CENA: zdarma, každý si platí vlastní dopravu
REGISTRACE NUTNÁ NA: bit.ly/cekuj-registrace
(berete s sebou děti? Napište nám to do poznámky v přihlašovacím formuláři prosím)
KONTAKT: Markéta Votavová, votavova@meta-ops.cz, 775 290 158
S SEBOU: dobrou vycházkovou obuv, pití a svačinu na cestu

Přesně ve 12:00 hodin nás vezme na prohlídku pivovaru místní sládek a vysvětlí nám proces vaření piva, ale poví nám více i o historii místa. V pivovaru je samozřejmě možné koupit si jídlo i pití, takže akci můžeme zakončit společným chutným obědem.

Akce je vhodná i pro rodiče s dětmi, ALE POZOR - děti do provozu z bezpečnostních důvodů mohou až od 8 let a pouze za doprovodu dospělého. Děkujeme za pochopení.

Detaily sledujte na našem Facebookovém profilu.

Těšíme se na vás!
Váš klub ČEKUJ!

Akce probíhá v rámci projektu Čekuj integraci! spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR a z prostředků hlavního města Prahy z „Programů podpory aktivit integrace cizinců na území hl. m. Prahy pro rok 2018“.

Ministerstvo vnitra Prague