ČEKUJ! Zlaté české ručičky! - 26.6.2019

Češi se rádi vidí jako národ vynálezců, inženýrů, vědců, ale i šikovných domácích kutilů, kteří si vždy umí poradit. Přijďte s námi navštívit unikátní výstavu Národního technického muzea “Made in Czechoslovakia - průmysl, který dobyl svět.” Ta byla uspořádána k výročí 100 let od založení Československa a prostřednictvím vynálezů a produktů československého průmyslu vypráví příběh malé země ve středu Evropy, která ale dala světu vymoženosti jako je remoska, kontaktní čočky nebo v neposlední řadě kostkový cukr. :)

KDY: středa 26. 6. 2019 v 16:00​
KDE: Národní technické muzeum - Kostelní 42 - sraz u vstupu​
CENA: vstupné do muzea je 250Kč plné, 130,- snížené, 470,- rodinné​
REGISTRACE NUTNÁ NA: bit.ly/cekuj-registrace​
REGISTRACE NA AKCI JE ZÁVAZNÁ: v případě, že se nemůžete akce zúčastnit, ODHLASTE SE, prosím, nejpozději 24 hodin před akcí na e-mailu​
KONTAKT: heinrich@meta-ops.cz , 777 756 858 ​
VÍCE INFORMACÍ NA: https://www.facebook.com/klubcekuj/

Po prohlídce bude program pokračovat piknikem přímo na Letenské pláni před muzeem, takže deky a občerstvení s sebou!
Kromě milé společnosti se můžete těšit i na zajímavé aktivity a povídání na téma vynálezů a kutilství v Čechách i jinde ve světě.

Výstava je v Technickém muzeu k vidění už jen do konce září. Kromě ní ale v muzeu najdete i rozsáhlou stálou expozici a řadu menších výstav, takže pokud máte čas, můžete tu strávit klidně celý den a v 16:00 se s námi potkat u vstupu. Pokud naopak ve čtyři nestíháte, nebo se vám nechce platit vstupné, můžete se k nám přidat až na piknik a doprovodný program - potkáme se po prohlídce před muzeem kolem 18:00.

Detaily akce sledujte na našem Facebookovém profilu.

Těšíme se na vás!
Váš klub ČEKUJ!