Hledáme kolegu či kolegyni na pozici koordinátora kampaně

V připravovaném projektu zaměřeném zejména na mládež chystáme kampaň #JakoTy, jejímž cílem bude mladým Čechům přiblížit situaci (mladých) migrantů v ČR. Do našeho týmu hledáme koordinačně schopného a kreativního kolegu, který bude tuto kampaň připravovat, spoluvytvářet a řídit.

Náplň práce:
- formulace zadání a spolupráce na výběru realizátorů (spoty, krátké filmy),
- vedení fokusních skupin (v rámci přípravy kampaně),
- propagace a správa sociálních sítí, komunikace s širokou veřejností,
- příprava akcí spojených s kampaní,
- spolupráce na tvorbě webu a infosheetů.

Požadujeme:
- koncepčnost, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost,
- schopnost práce v týmu,
- schopnost pracovat pod tlakem a umět si stanovit priority,
- schopnost sebereflexe,
- flexibilitu při řešení problémů,
- orientace v sociálních sítích.

Výhodou jsou zkušenosti v oblasti PR, s komunikací s médii, s nenásilnou komunikací na sociálních sítích a zkušenosti s tvorbou kampaní.

Nabízíme:
- zázemí středně velké stabilní organizace,
- zajímavou a kreativní práci v přátelském prostředí,
- prostor pro seberealizaci, profesní i osobnostní rozvoj,
- participaci na rozvoji organizace,
- 5 týdnů dovolené,
- 3 sick days/rok
- pracovní smlouvu na plný úvazek.

V případě zájmu o nabízenou pozici nám do 15. 11. 2019 na e-mailovou adresu slaba@meta-ops.cz zašlete:
• strukturované CV,
• motivační dopis,
• kontaktní informace minimálně na 1 osobu, která o Vás poskytne reference.
Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou k zařazení do výběrového řízení. Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.
Nástup možný ihned.