Hledáme kolegu či kolegyni na pozici PR pracovníka - koordinátora kampaně

V připravovaném projektu zaměřeném zejména na mládež chystáme kampaň #JakoTy, jejímž cílem bude mladým Čechům přiblížit situaci (mladých) migrantů v ČR. Do našeho týmu hledáme kreativního kolegu, který bude tuto kampaň připravovat, spoluvytvářet a řídit.

Náplň práce:
- formulace zadání a spolupráce na výběru realizátorů (spoty, krátké filmy),
- vedení fokusních skupin (v rámci přípravy kampaně),
- propagace a správa sociálních sítí, komunikace s širokou veřejností,
- příprava akcí spojených s kampaní,
- spolupráce na tvorbě webu a infosheetů.

Požadujeme:
- spolehlivost a samostatnost,
- schopnost práce v týmu,
- orientace v sociálních sítích,
- zkušenosti v oblasti PR a komunikaci s médii.

Výhodou jsou zkušenosti s nenásilnou komunikací na sociálních sítích a zkušenosti s tvorbou kampaní.

Nabízíme:
- zajímavou a kreativní práci v přátelském prostředí,
- prostor pro seberealizaci, profesní i osobnostní rozvoj,
- plný úvazek od 1. 10. 2019.

Pokud Vás nabídka zaujala a máte požadované zkušenosti, pošlete svůj životopis s motivačním dopisem do 25. 9. 2019 na slaba@meta-ops.cz. Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.