META, o.p.s. na nové adrese

V METĚ se nyní odehrává mnoho změn. Od září nás najdete na nové adrese: v Žerotínově ulici číslo 35 v Praze 3 (bus Černínova) mapa.

Na Praze 3 budou poskytovány všechny naše služby: konzultace, kurzy češtiny a doučování. Telefonní kontakt a mailová adresa na sociální pracovníky zůstávají stejné (+420 775 339 003 nebo poradenstvi@meta-ops.cz)

V těchto dnech intenzivně probíhá výběrové řízení studentů k účasti v ročním přípravném kurzu ke studiu na střední škole, který začíná v polovině září. Ještě zbývá několik volných míst.

V novém školním roce opět budeme mít velkou poptávku po doučování dětí s odlišným mateřským jazykem, které zajišťují naši milí dobrovolníci. Kdybyste se chtěli také zapojit a doučovat děti, které (zatím) neumí češtinu úplně dokonale, obraťte se na naši koordinátorku dobrovolnického programu Karolinu Petrželkovou: tel. +420 775 290 158 nebo petrzelkova@meta-ops.cz.

Od října plánujeme otevřít dětské kurzy češtiny a večerní kurzy češtiny pro dospělé. Sledujte naše webové stránky, kde budou v polovině září vyvěšené aktuální informace.