Na film s Čekuj! - ZRUŠENO

Vážení a milí,

pojďte na film s klubem Čekuj! Tahle filmová akce má dokonce dvě části! Kromě toho, že se s námi na film podíváte, spolu navštívíme i stejnojmenné muzeum NaFilM - neboli Národní filmové muzeum.

Expozice v muzeu NaFilm je interaktivní, zábavná a netradiční a má do běžného nudného muzea opravdu hodně daleko a její tvůrci speciálně pro nás připravili komentovanou prohlídku!

A po návštěvě muzea NaFilM se na jeden film skutečně vydáme. Máme pro vás připravenou opravdovou lahůdku - písničkový film Kdyby tisíc klarinetů z roku 1965 (zapůjčený Národním filmovým archivem) o zázraku, který proměnil všechny zbraně na hudební nástroje.

KDY: sobota 23. 11. 2019

KDE: Praha: první část v muzeu NaFilm (Františkánská zahrada) a druhá část ve Filozofické fakultě Univerzity Karlovy

SRAZ:
1) První část (komentovaná prohlídka muzea NaFilm) – 11:00 Jungmannovo náměstí u sochy Josefa Jungmanna
2) Druhá část (promítání filmu Kdyby tisíc klarinetů) – 14:00 Filozofická fakulta Univerzity Karlovy – Náměstí Jana Palacha 2 na schodech před budovou

KONEC AKCE: předpokládané zakončení akce v 17:00

CENA:
1) první část (vstupné do muzea NaFilM s komentovanou prohlídkou) - základní: 180 Kč | snížené (děti, studenti, senioři): 160 Kč
2) druhá část - promítání filmu - zdarma

REGISTRACE NUTNÁ NA: bit.ly/cekuj-registrace (Berete s sebou děti? Napište nám to do poznámky v přihlašovacím formuláři)

REGISTRACE NA AKCI JE ZÁVAZNÁ: v případě, že se nemůžete akce zúčastnit, ODHLASTE SE, prosím, nejpozději 24 hodin před akcí na e-mailu

KONTAKT: Jan Heinrich, heinrich@meta-ops.cz, 777 756 858

VÍCE INFORMACÍ NA: www.facebook.com/klubcekuj

Mezi návštěvou muzea a promítáním filmu bude hodinová přestávka na oběd, který si každý zařídí podle vlastních preferencí.

Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Těšíme se na vás!
Váš klub Čekuj!