Nabídka práce v METĚ: Metodik/Metodička workshopů

Do projektu „Jako Ty“, jehož cílem je rozšířit povědomí většinové společnosti o procesu integrace mladých cizinců (náctiletých) do vzdělávacího sytému, v tuto chvíli hledáme kolegu či kolegyni na pozici: Metodik/Metodička workshopů

Náplň práce:
- komunikovat se školami a zajišťovat nabídku workshopů na téma migrace a integrace pro žáky 2. stupně ZŠ a ŠS
- sestavovat workshopy školám na míru
- vést lektorský tým a také spolulektorovat workshopy
- zajišťovat nábor a doškolení nových lektorů
- připravovat a spolulektorovat seminář pro pedagogy
- organizovat kulturní a sportovní akce
- podílet se na vzniku představení Divadla utlačovaných a na náboru účastníků v dalších ročnících
- podílet se na mediální kampani projektu

Jak si Vás představujeme:
- máte VŠ vzdělání humanitního zaměření
- jste komunikativní, aktivní, kreativní, máte organizační a koordinační schopnosti
- umíte pracovat samostatně i v  týmu
- zajímá Vás téma migrace, integrace cizinců a interkulturní komunikace
- máte zkušenosti s lektorováním (např. workshopů primární prevence, ale třeba i jazyků) a/nebo prací s  mládeží ve volnočasovém klubu či skupině

Nabízíme:
- zázemí středně velké stabilní organizace
- zajímavou a kreativní práci v přátelském a podnětném prostředí
- prostor pro seberealizaci a možnost participace na rozvoji organizace
- flexibilní pracovní dobu dle předem dohodnutých pravidel
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days/rok
- pracovní smlouvu na plný/zkrácený úvazek

V případě zájmu o nabízenou pozici nám do 2. 2. 2020 na e-mailovou adresu omastova@meta-ops.cz zašlete:

• strukturované CV

• motivační dopis

• kontaktní informace minimálně na 1 osobu, která o Vás poskytne reference

Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou k zařazení do výběrového řízení. Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.

Nástup možný od února 2020.