Nabídka práce v METĚ: provozní asistent/ka

META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů hledá někoho, kdo by byl schopen a ochoten se starat o plynulý provoz kanceláře, kde probíhá převážná většina aktivit společnosti. Současně by se zapojil do projektů na podporu začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem a vzdělávání pedagogických pracovníků.

Náplň práce:
Materiálně technické zajištění organizace:
- Objednávky, nákupy kancelářských potřeb, sanitárního vybavení, drobné vybavení, nábytek, systém hromadných objednávek
- Správa kanceláří organizace – Žerotínova 35 na Praze 3 a okrajově Ječná 17 na Praze2 - zajištění oprav a údržby
- Zajištění úklidu – komunikace s úklidovou firmou, zajištění odvozu odpadu
- Správa lékárniček, klíčů, inventarizace
- příprava pracovních míst pro nové kolegy
- správa tarifů telefonů, internetu, expirace smluv a nové podmínky, správa mobilních telefonů

Zajištění nárazové agendy jednotlivých projektů:
- pomoc při organizaci kurzů, seminářů, komunitních setkání, akcí pro veřejnost, …
- administrativní podpora týmů,
- spolupráce s koordinátory projektů.

Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost a samostatnost,
- organizační schopnosti,
- flexibilitu a iniciativnost při řešení problémů,
- min. SŠ vzdělání a schopnost základní komunikace v angličtině.
Výhodou je základní orientace v řešení technických a IT problémů (spolupráce s IT specialistou)

Nabízíme:
- zázemí středně velké stabilní organizace,
- práci v kreativním, inspirativním a přátelském prostředí,
- prostor pro seberealizaci, profesní i osobnostní rozvoj,
- flexibilní pracovní dobu dle předem dohodnutých pravidel,
- 5 týdnů dovolené,
- 3 sick days/rok
- pracovní smlouvu na plný úvazek.

Nástup možný od 1. 1. 2020. V případě zájmu o nabízenou pozici nám do 15. 1. 2019 na e-mailovou adresu info@meta-ops.cz zašlete:
• strukturované CV,
• motivační dopis,
• kontaktní informace minimálně na 1 osobu, která o Vás poskytne reference.

Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou k zařazení do výběrového řízení. Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.