Nabídka práce v METĚ: Vedoucí sekce služeb pro cizince

Společnost META poskytuje své služby v rámci 2 sekcí, sekce služeb pro pedagogy a sekce služeb pro cizince. Pro tu nyní hledáme vedoucí/ho, která/ý bude zároveň součástí vedení organizace. V rámci sekce nabízíme registrovanou sociální službu (odborné sociální poradenství), akreditovaný dobrovolnický program a kurzy češtiny.

Náplň práce:
- vedení týmu cca 10 lidí (interních zaměstnanců i externích spolupracovníků),
- zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb,
- vedení příslušné dokumentace a administrativy,
- účast na poradách vedení, strategickém plánování a rozvoji služeb (sekce i celé organizace),
- zapojení do koordinace projektů,
- koordinace činnosti sekce s činností sekce služeb pro pedagogy,
- síťování se zástupci státní správy (MŠMT, MV, MPSV), vzdělávacími institucemi (MŠ, ZŠ, SŠ), zřizovateli škol (MČ a KÚ), NNO a dalšími relevantními institucemi a organizacemi,
- zapojení do PR organizace, prezentace služeb sekce i celé organizace na veřejnosti,

Požadujeme:
- zkušenosti s řízením týmu a schopnost práce v týmu,
- koordinační a komunikační dovednosti,
- schopnost pracovat pod tlakem a umět si stanovit priority,
- schopnost sebereflexe,
- koncepčnost, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost,
- flexibilitu při řešení problémů,
- aktivní znalost angličtiny
- prezentační a facilitační dovednosti,

Výhodou:
- Vzdělání splňující podmínku pro výkon sociální práce dle Zákona o soc. službách,
- praxe v oblasti vzdělávání,
- zkušenosti s komunikací se školami, samosprávou či státní správou,
- zkušenosti s koordinací projektů
- znalosti z oblasti integrace cizinců/začleňování dětí a žáků s OMJ.

Nabízíme:
- zázemí středně velké stabilní organizace,
- participaci na rozvoji organizace,
- prostor pro seberealizaci, profesní i osobnostní rozvoj,
- práci v přátelském prostředí,
- pravidelné supervize,
- 5 týdnů dovolené,
- 3 sick days/rok
- poloviční úvazek od listopadu 2019 (zaučení) a následně plný úvazek od 1. 12. 2019.

V případě zájmu o nabízenou pozici nám do 31. 10. 2019 na e-mailovou adresu info@meta-ops.cz zašlete:
• strukturované CV,
• motivační dopis,
• kontaktní informace na 2 osoby, které o Vás poskytnou reference.
Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou k zařazení do výběrového řízení. Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.