Podpořte nás

Abychom mohli rozšiřovat a zkvalitňovat naše služby, je pro nás důležitá Vaše podpora. Pokud jsou Vám blízké cíle a aktivity METY, o.p.s., nabízíme Vám několik forem, jak můžete pomoci.

Klikni a daruj

Na naší veřejnou sbírku můžete velmi pohodlně přispět přes bránu „Klikni a daruj“, která umožňuje příjem plateb kartami MasterCard a VISA, pomocí smart aplikace MasterCard Mobile, on-line z účtu u ČSOB a Ery nebo klasickým převodem z běžného účtu libovolné banky v ČR. Brána „Klikni a daruj“ také umožňuje vystavení potvrzení o daru, které se automaticky dárci zašle e-mailem.

Klikněte na toto tlačítko a podpořte nás:

DMS - Dárcovská SMS

Pošlete nám DMS. Pomůžete nám tak rozvíjet naše bezplatné služby v oblasti integrace a vzdělávání cizinců.

Jednorázová DMS

Odešlete SMS na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS META 30
DMS META 60
DMS META 90

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, META, o.p.s. obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. Více na našem profilu ZDE.

Trvalá dárcovská SMS

Pokud byste rádi podpořili naši činnost trvale, odešlete dárcovskou SMS na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS TRV META 30
DMS TRV META 60
DMS TRV META 90

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč/měsíc. META, o.p.s. obdrží 29, 59 nebo 89 Kč/měsíc.

Trvalou dárcovskou sms můžete kdykoliv zrušit odesláním sms ve tvaru STOP META na číslo 87 777. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz

Službu DMS zajišťuje Fórum dárců. DMS

 

 

DMSkou podpoříte Klub mladých migrantů

Získané finanční prostředky budou použity na spolufinancování Klubu mladých migrantů. Na METU se obrací stále více klientů, kteří potřebují pomoc s orientací v českém vzdělávacím systému. Základní podpora těchto dětí a mladistvých, kteří se ocitli v novém prostředí bez znalosti jazyka a kulturních specifik, spočívá v poradenství a asistenci. Dětem je v rámci klubu nabízeno doučování, kurzy českého jazyka, volnočasové aktivity klubu Čekuj!, knihovna a studovna. Žákům po základní škole sociální pracovník pomáhá při výběru střední či vysoké školy či s vyplněním přihlášky.

V minulém roce jsme poskytli podporu 400 dětem s odlišným mateřským jazykem. Váš příspěvek nám pomůže tyto služby i nadále udržet bezplatné. Podpoříte sociálně znevýhodněné děti a urychlíte tak velmi komplikovaný proces jejich integrace do naší společnosti. I pro děti a mládež migrantů je vzdělání základ pro jejich další život.

foto výuka češtinyfoto výuka češtiny

Veřejná sbírka

V květnu 2016 jsme založili dlouhodobou veřejnou sbírku, která nám pomůže systematicky a efektivně podpořit cizince ve vzdělávání v ČR a také pomáhat pedagogům v práci s žáky s odlišným mateřským jazykem.

Veřejná sbírka je oznámena Magistrátu hl. m. Prahy pod číslem S-MHMP/745214/2016 a je vyhlášena na dobu neurčitou. Finanční příspěvky můžete zasílat na speciální sbírkový účet 2300985023/2010 (FIO banka a.s.).

Z jejího výtěžku budeme financovat vzdělávací a volnočasové aktivity, nakoupíme učebnice, odbornou literaturu, učební pomůcky a podpoříme sociálně slabé klienty.

foto výuka češtinyMikuláš v kurzu